Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

У Службі автомобільних доріг області працюють над забезпеченням прохідності автошляхів краю на час погіршення погодних умов

Для забезпечення транспортного сполучення між населеними пунктами, запобігання загрози виникнення позаштатних та непрогнозованих ситуацій на автомобільних дорогах загального користування державного значення області на період очікуваного погіршення погодних умов підрядні організації, задіяні у зимовому утриманні автомобільних доріг поінформовані про необхідність виконання заходів для недопущення виникнення ускладнень у русі транспортних засобів, пов’язаних із погодними умовами.
Для цього проведено додаткові узгоджувальні наради з керівництвом регіональних обласних комісій із питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій щодо прийняття оперативних міжвідомчих рішень.

У Службі автодоріг на період негоди призначено відповідальних працівників для координації дій, а зокрема із суміжними областями, Укравтодором, органами місцевої влади. Розроблено порядок взаємодії підрозділів Служби автодоріг з підрядними організаціями, територіальними підрозділами ДСНС та відпрацьовано питання залучення важкої техніки для розчищення найбільш проблемних ділянок доріг. Також здійснено аналіз наявності протиожеледних та паливно-мастильних матеріалів у підрядних організаціях.

Станом на 8.00 год 10 січня дороги державного значення – в проїзному стані, здебільшого з чорним покриттям, крім Р-24, Р-62, Р-21 у гірських районах. Скарг до диспетчерської служби не надходило.

Техніка підрядних підприємств САД працювала в режимі чергування, за винятком перевалів, де після невеликого снігопаду розгортали замети й ліквідували слизькість.

У САД нагадують про необхідність дотримання Правил дорожнього руху усіма учасниками руху.

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *