Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

У Заріччі відкрили універсальний спортивний зал вартістю майже 20 млн гривень

Унікальний для Делятинської громади, універсальний спортивний зал відкрили на території Зарічанського ліцею імені Володимира Яворського, де навчається 400 школярів. Про цей об’єкт у громаді мріяли ще з 2000 року каже, директорка навчального закладу, і мрія збулася.
Відкриття спортивного залу довгоочікувана подія. Проєкт добудови універсального спортивного залу до існуючої будівлі школи у рамках програми Президента України «Велике будівництво»  реалізовувався впродовж двох років.

Загальна вартість спортивного залу складає близько 20 мільйонів гривень. Це один з найкращих спортивних залів на території Надвірнянського району, вважають у громаді. Завдяки таким об’єктам буде виховуватись здорова молодь – переконана голова Івано-Франківської ОДА Світлана Онищук. Очільниця обласної державної адміністрації вважає, що ця важлива подія, як для громади так і області загалом. На урочисте відкриття з подарунками приїхав народний депутат України Василь Вірастюк, який гордий з того, що на Прикарпатті розвивається спортивна інфраструктура.

Спортзал освятили місцеві парохи – отці Михайло Купчак та Іван Клим’юк. Участь у відкритті взяв голова Надвірнянської райдержадміністрації Володимир Пасько, міський голова Надвірнянської ТГ Зіновій Андрійович, депутати районної, селищної рад, старости.

“Відкриття спортивного залу сьогодні – це яскравий приклад плідної співпраці. Дякуємо усім, хто долучився до реалізації цього проєкту!”, – зазначив Володимир Пасько.

Першу гру з волейболу в новому приміщенні зіграли спортсмени клубу «Горіш» та активісти громади.

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *