Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

Учасники АТО отримали відзнаки Президента України

Тридцять надвірнянців, які брали участь в АТО і продовжують сьогодні боронити державу на передовій, отримали відзнаки Президента України “За участь в антитерористичній операції”.
Нагороди за особисту мужність і героїзм, проявлені у захисті державного суверенітету і територіальної цілісності України вручили голова районної державної адміністрації Олександр Кеніз та т.в.о. військового комісара Надвірянського військового комісаріату Володимир Козак.
Учасники заходу хвилиною мовчання вшанували пам’ять загиблих учасників АТО.
“Низько схиляю голову перед Вами, дякуючи за те, що захищаєте наш спокій та мирне небо над Україною, – сказав очільник району. Ви – наша гордість та приклад для підростаючого покоління”. Ця нагорода – це відзнака всього українського народу, але тут є ваша мужність, ваш біль, страждання – все, що довелося Вам пережити. Ми це пам’ятаємо, знаємо і цінуємо Ваш героїзм. Дуже хотілося б, щоб більше ніхто і ніколи на українській землі не проходив випробувань, які Ви витримали, захищаючи нашу державу від окупантів, які прагнуть зламати дух волелюбного українського народу.
Такою ж нагородою посмертно відзначені солдат Анатолій Гаркавенко, старший солдат Юрій Головченко, солдат Юрій Ментинський та старший лейтенант Владислав Файфура. Медалі та відповідні грамоти отримали рідні загиблих Героїв.

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *