Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

Тергромадам області нададуть субвенцію для забезпечення дітей-сиріт і дітей, позбавлених батьківського піклування, житлом та підтримки малих групових будинків

Учора відбулася нарада з представниками територіальних громад області щодо порядку та умов надання субвенції у 2021 році з держбюджету місцевим бюджетам на проектні, будівельно-ремонтні роботи, придбання житла та приміщень для розвитку сімейних та інших форм виховання, наближених до сімейних, підтримку малих групових будинків та забезпечення житлом дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, осіб з їх числа.
Спікерами на нараді були заступник начальника служби у справах дітей Віталія Попович, директор обласного центру соціальних служб Ростислав Микитюк, заступник директора департаменту – начальник управління соціального захисту населення департаменту соціальної політики Галина Сеник, начальник відділу сім’ї, оздоровлення дітей та програм соціального розвитку департаменту соціальної політики Галина Стельмах.

Повідомлялося, що відповідно до Постанови Кабінету міністрів України від 26 травня 2021 року № 615 для Івано-Франківської області з державного бюджету у поточному році виділено 10 млн 158 тис. 700 грн зазначеної вище субвенції.

Відтак територіальні громади області мають сформувати пропозиції щодо потреб у субвенції, відповідно до яких на регіональному рівні буде здійснено розподіл.

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *