Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

Україна розпочинає нову традицію святкування 8 та 9 травня в європейському дусі пам’яті та примиренняЦього року заходи з нагоди 70-річниці Перемоги над нацизмом у Європі проходять під гаслом «Пам’ятаємо. Перемагаємо». Ми пам’ятаємо, якою страшною трагедією для українців була Друга світова війна. Ми пам’ятаємо, що агресора зупинили спільними зусиллями об’єднані нації. Ми пам’ятаємо, що той, хто захищає свою землю, завжди перемагає. Ця пам’ять робить нас сильнішими. Вона – запорука неминучості нашої перемоги сьогодні. 
Увечері  8 травня о 23 годині 01 хвилині відбуватиметься загальноукраїнська акція «Перша хвилина миру». Саме в цей час у 1945 році згідно з Актом про беззастережну капітуляцію Німеччини було проголошено припинення вогню.
Просимо всіх небайдужих громадян долучитись до участі в акції, директорів розважальних закладів району призупинити розважально-концертні заходи, внести відповідні зміни до програм теле- та радіопередач.
У Європі впродовж десятиліть саме восьмого травня вшановують пам'ять полеглих у Другій світовій війні. В українську традицію це свято вписується дуже органічно. Воно підкріплене ще й суто нашими, національними символами – червоними маками, які засівали на полі бою, де пролилася кров. Вклоняємося пам’яті полеглих… Пам’ятаємо. Перемагаємо.

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *