Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

Україна впевнено рухається на шляху до безвізового режиму з ЄС – ПрезидентУхвалення Верховною Радою законопроектів безвізового пакету наближає Україну до повного виконання Плану дій щодо лібералізації візового режиму з боку ЄС для українських громадян, наголошує Президент Петро Порошенко.

«Цей тиждень, я впевнений, стане історичним, бо Україна ухвалила надзвичайно важливі рішення і зробила надзвичайно важливий крок, який її впритул наблизив до виконання умов Плану дій щодо безвізового режиму», – заявив Глава держави під час зустрічі з відомим фінансистом, меценатом, засновником Міжнародного фонду «Відродження» Джорджем Соросом.

Президент також привітав позитивне голосування за антидискримінаційну поправку до Трудового кодексу. На переконання Президента, це є початком формування європейського обличчя нової України та підтвердженням  проєвропейської еволюції української ментальності.

Глава держави висловив вдячність народним депутатам за підтримку зазначених рішень. «Впевнений у тому, що це є наше спільне досягнення – Президента, Уряду, Парламенту, громадянського суспільства, журналістів, усього Українського народу, усіх, хто не залишився байдужим для того, щоб продемонструвати серйозний прогрес в імплементації нашої Угоди про асоціацію», – сказав Петро Порошенко.

Президент також відзначив ухвалення пакету антикорупційних законів. «Це є свідченням дуже рішучих намірів щодо серйозної боротьби з корупцією», – наголосив Петро Порошенко.

Президент зазначив, що, як гарант законності в державі, вимагатиме від Антикорупційного бюро, Національного агентства із запобігання корупції, Національного агентства з виявлення, розшуку та управління активами, отриманими від корупційних та інших злочинів, Антикорупційної спеціалізованої прокуратури, якнайшвидшої та ефективної роботи.

У свою чергу, засновник фундації «Відкрите суспільство» Джордж Сорос наголосив на важливості прийнятого Верховною Радою пакету законодавчих рішень, які відкривають шлях до безвізового режиму з Європейським Союзом, що полегшить подорожі для громадян та допомагатиме подальшому розвитку України. «Це важливий крок на шляху до підвищення інвестиційної привабливості України. Інвестори, серед яких і я, будуть все більш зацікавлено дивитися на перспективи інвестування в Україну», – сказав Дж.Сорос. Він також назвав перемогою Українського народу той факт, що Україна змогла не лише протистояти російській агресії, зупинивши її, але й активно впроваджувати життєво необхідні реформи, які наближають її до європейської спільноти. 

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *