Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

Українці масово відгукнулись на заклик добровільно скоротити енергоспоживання

Про це написав міністр енергетики Герман Галущенко на своїй facebook-сторінці.

«Українці, ви – неймовірні! Вчора ми отримали від вас масовий відгук на публічне звернення влади з проханням допомогти знизити навантаження на енергосистему і зменшити побутове споживання електроенергії ввечері.

Так, наприклад, лише Рівненська та Київська області з містом Києвом вчора ввечері добровільно зменшили споживання на близько 10-11%», – зазначив міністр.

«Дякую всім за свідоме скорочення побутового енергоспоживання вчора ввечері. Ваша підтримка дійсно допомогла! Якщо сьогодні ввечері ми всі зможемо повторити такий свідомий підхід до розумного енергоспоживання, графіки аварійних відключень по країні можуть бути суттєво скорочені. Цей осінньо-зимовий період буде складним – і всі вчора побачили, чим саме. Тому розумне споживання електроенергії і тепла має стати нашою новою звичкою», – наголосив Герман Галущенко.

Міністр підкреслив, що держава залишає тарифи на газ та електроенергію незмінними цього опалювального сезону.

Додамо, що за інформацією речниці «Прикарпаттяобленерго» Юліани Гойло, яку вона надала кореспондентам регіонального мовника «Суспільне Івано-Франківськ», лише упродовж вечора 10 жовтня жителі Івано-Франківщини зменшили споживання електроенергії на 15%.

Своєю чергою прикарпатські енергетики рекомендують ще протягом кількох днів обмежити споживання електрики через ракетні удари росії по об’єктах критичної інфраструктури.

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *