Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

Українські законотворці в першому читанні підтримали проєкт Закону про об’єднання сільськогосподарських товаровиробників

Верховна Рада України підтримала у першому читанні проєкт Закону № 8149 «Про об’єднання сільськогосподарських товаровиробників».

Законопроєкт створює правову базу для нової форми непідприємницьких товариств, аналогів якої не існує в українському законодавстві, – об’єднань виробників. Завдяки цьому вдасться суттєво зменшити адміністративне навантаження на виробників сільськогосподарської продукції, запровадити європейську модель саморегулювання та делегування державою частини владних повноважень.

Ці об’єднання матимуть можливість розробляти та затверджувати нові галузеві стандарти та настанови, допомагати в процесах виробництва продукції, промотувати вітчизняну продукцію та гарантувати споживачу її високу якість. Також вони отримають право брати участь у підготовці пропозицій до проєктів нормативно-правових актів у відповідній сфері.

Документ розроблено з метою виконання євроінтеграційних зобов’язань України. До другого читання законопроєкт буде доопрацьовуватись у профільному комітеті.

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *