UNFPA передав засоби індивідуального захисту для медичних працівників прикарпатських лікарень
Як повідомив Богдан Підвербецький, виявляється, окрім наявності засобів персонального захисту є ще загальногігієнічна проблема та проблема з індивідуальним підходом до кожного медичного працівника, зокрема жіночої статі. «Оскільки костюми шиті за одним стандартом і призначені в більшій мірі для чоловіків, через це багато жінок скаржилося на розміри засобів індивідуального захисту, тому що одяг є незручним і, коли його довго носити, приводить до натирань та виразок, агресивні розчини також пошкоджують шкірний покрив, – зазначає представник Фонду. – Тому ми попередньо обдзвонювали лікарні Чернівецької та Івано-Франківської областей і проводили опитування жінок-медиків щодо їхньої потреби на робочих місцях».
За словами представника Фонду, бували випадки, коли медичні працівники заступали на чергування від 5 до 40 діб, тому важливо було забезпечити їх усім необхідним для комфортного перебування на роботі. Також він додав, що усі засоби перевіряються перед закупівлею та сертифікуються центральним офісом.
«Пандемія триває і медики докладають все більше зусиль для її стримування, – зазначив в.о. директора департаменту охорони здоров’я ІФ ОДА Володимир Дзьомбак. – Тому допомога благодійників, а саме додаткові індивідуальні засоби, будуть сприяти якіснішому реагуванню на виклики, які постають перед нашими лікарями. Ми вдячні усім меценатам та небайдужим, хто підтримує галузь охорони здоров’я. Переконаний, що разом ми зможемо мінімізувати негативні наслідки захворювання».
Слід додати, що окрім ОКІЛ, отримувачами допомоги Фонду були Івано-Франківський обласний перинатальний центр, Центральна міська клінічна лікарня та Городенківська ЦРЛ.
0 Коментарі