Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

UNITED24: УКРАЇНА ЗБИРАЄ АРМІЮ ДРОНІВ. ЯК ДОПОМОГТИ

Єдиний державний вебпортал для збору пожертв на підтримку України UNITED24 продовжує збір благодійних пожертв на підтримку нашої держави.

Щоб посилити українську армію та зберегти життя тисяч військових, Генштаб ЗСУ, Міністерство цифрової трансформації та UNITED24 розпочали проєкт «АРМІЯ ДРОНІВ».

Це комплексна програма, що включатиме в себе системну закупівлю безпілотників, їхній ремонт та оперативну заміну, а також курс навчання пілотів.

«Армія дронів» допоможе ЗСУ моніторити лінію фронту, а це близько 2 470 кілометрів, та давати ефективну відсіч ворожим атакам.

* * * * *
UNITED24 має на меті об’єднати весь світ для підтримки України – від урядів держав до міжнародних фондів, від промислових гігантів до модних брендів, від зірок кіно та музики до громадських і політичних діячів, а також громадян різних країн світу.
Усі кошти спрямовуватимуться на рахунки Національного банку України, закріплені за профільними міністерствами. Звітність про збір коштів надаватиметься НБУ кожні 24 години. Про призначення та розподіл коштів міністерства звітуватимуть раз на тиждень.
За ефективне використання пожертв відповідають: Міністерство оборони, Міністерство охорони здоров’я та Міністерство інфраструктури. Відповідальним за діяльність United24 з боку уряду призначено Віцепрем’єр-міністра – Міністра цифрової трансформації Михайла Федорова. 

 

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *