Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

Упродовж 21-23 вересня Івано-Франківська область презентує туристичний потенціал на виставці “ITEP” у Пльзені (Чеська Республіка)

Участь у заході організована департаментом міжнародного співробітництва та євроінтеграції громад облдержадміністрації за вагомого сприяння чеських партнерів – Пльзенського краю Чеської Республіки. Туристичні локації, “магніти”, атракції і продукти Прикарпаття презентують на виставці представники туристичного бізнесу, зокрема голова Ворохтянської туристичної ради Олег Молдавчук. Виставковий стенд прикрасила світлина фотографа Еріка Роберта. Дякуємо за співпрацю.

Дякуємо Гетьману Пльзенського краю Рудольфу Шпотаку за організаційне сприяння участі Івано-Франківщини у виставці та вагому гуманітарну підтримку українців у часи російсько-української війни.

Довідково

Минулого року в Івано-Франківську підписано Декларацію про співпрацю між Івано-Франківською областю України та Пльзенським краєм Чеської Республіки.

Торік чеські партнери тричі відвідували Івано-Франківщину з робочими візитами та привозили гуманітарну допомогу, а саме: дві карети швидкої допомоги, одна з яких оснащена сучасним дефібрилятором та апаратом для штучної вентиляції (Лисецька лікарня), генератори різної потужності, медикаменти, каремати, інше.

Також цьогоріч у Ворохті підписано меморандум про співпрацю у сфері туризму з Державним агентством розвитку туризму, Ворохтянською селищною радою, Туристичною радою Ворохтянської громади. Предметом Меморандуму є співпраця сторін з метою формування сприятливих умов для створення DMO, до якої входитимуть представники бізнесу, влади та громади, ефективного розвитку внутрішнього та в’їзного туризму, підвищення конкурентоспроможності регіональних та локальних туристичних продуктів.

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *