Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

Упродовж кількох днів на Прикарпатті спостерігається значне підвищення температури. Як підсумок, спека загрожує не тільки виникненню надзвичайних ситуацій, а й стає загрозою здоров’ю людини

Про це сьогодні на черговому засіданні комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуаційнаголосив голова райдержадміністрації Олександр Кеніз.
В засіданні комісії взяли участь: голова районної ради Іван Гурмак, заступник голови райдержадміністрації Богдан Зеленчук, перший заступник міського голови Олег Йосипенко, члени комісії та запрошені.

Про це сьогодні на черговому засіданні комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуаційнаголосив голова райдержадміністрації Олександр Кеніз.
В засіданні комісії взяли участь: голова районної ради Іван Гурмак, заступник голови райдержадміністрації Богдан Зеленчук, перший заступник міського голови Олег Йосипенко, члени комісії та запрошені.
Під керівництвом голови райдержадміністрації Олександра Кеніза на засіданні комісії слухали питання про недопущення надзвичайних ситуацій у зв’язку з аномальним підвищенням температури повітря на території району. За результатами доповідей та з урахуванням обговореннядано доручення головам міської, селищних сільських рад, керівникам структурних підрозділів райдержадміністрації,  постійним лісокористувачам району:організувати моніторинг за станом пожежної безпеки в природних екосистемах та патрулювання найбільш небезпечних у пожежному відношенні лісових масивів, торфовищ, лісопаркових зон та сільськогосподарських угідь; прийняти рішення щодо заборони відвідування лісів населенням і в’їзду до них транспортних засобів;відпрацювати алгоритм дій у зв’язку з аномальним підвищенням температури повітря на території області та організувати цілодобове чергування працівників у райдержадміністрації і виконкомах; посилити контроль за місцями масового відпочинку на водних об’єктах району та забезпечити дотримання на них громадського порядку. Обмежити час перебування на сонці дітей, які проводять відпочинок в таборах району, утримуватись від екскурсій та походів; провести позачергові інструктажі з питань охорони праці та пожежної безпеки з керівниками та працівниками сільгосппідприємств, які працюють на полях, попередити їх під розписку про заборону спалювання соломи та інших сухих рослинних залишків;попередити про персональну відповідальність за виконання заходів пов’язаних з аномальним підвищенням температури повітря на території області.
За результатами комісії  прийнято рішення про посилення контролю за виконанням вимог розпорядження облдержадміністрації від 31.05.2016 року № 354 «Про обмеження руху великогабаритного автотранспорту на автомобільних дорогах загального користування області у період підвищеної температури повітря».
На нараді обговорили також питання про здійснення контролю за роботою агропродовольчих ринків стосовно дотримання температурних режимів при реалізації сировини і харчових продуктів тваринного походження, дотримання гігієнічних вимог при зберіганні та реалізації харчових продуктів; зобов’язати керівників та власників закладів харчування, де проводяться масові заходи, таборів оздоровлення та відпочинку дітей про необхідність дотримання санітарних норм та правил, технології приготування страв, гігієни обслуговування персоналу; забезпечити санітарний контроль джерел водопостачання і продуктів харчування підприємств виїзної та місцевої торгівлі.
На засіданні комісії також слухали питання про припинення діяльності ТзОВ "ІФКОМСЕРВІС- НАДВІРНА" на території міста та про розірвання договору оренди котелень з 1 вересня 2017 року. За результатами доповідей та з урахуванням обговорення дано доручення відділу освіти райдержадміністрації вивчити питання щодо розірвання договору орендикотелень з 1 вересня 2017 року з ТзОВ "ІФКОМСЕРВІС- НАДВІРНА". Рекомендувати міжрайонному відділу СБУ в Івано-Франківській області та районній прокуратурі дати оцінку щодо законності дій ТзОВ "ІФКОМСЕРВІС- НАДВІРНА". Заступнику голови райдержадміністрації Б.Зеленчуку та першому заступнику голови міської ради О.Йосипенку дати пропозиції щодо вирішення ситуації, що склалася.
Під час засідання комісії також розглянули питання про стантехнічної інвентаризації захисних споруд. За результатами доповідей прийнято відповідні рішення.
   

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *