Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

Уряд прийняв постанову, що дає можливість отримувачам субсидій долучитися до програми з енергоефективності та отримати відшкодування від держави у розмірі 70%

«Сьогодні Уряд робить все можливе, щоб якомога більше людей скористалися нашою програмою. Тому залучення субсидіантів – це ще один важливий крок держави назустріч людям», – прокоментував Голова Держенергоефективності Сергій Савчук постанову Уряду від 12 серпня 2015 року №614.

Тобто та людина, якій призначена субсидія, може звернутися до Ощадбанку чи до Укргазбанку і отримати 70% компенсації від держави на придбання чи то котла, чи матеріалів для утеплення власної квартири або будинку.

Щодо процентних ставок на кредити в українських банках, то варто зауважити, що Уряд співпрацює з органами місцевого самоврядування. Сьогодні вже 17 областей та міст підписали програми і відшкодовують процентну ставку для тих громадян, які взяли в банку кредит на придбання котла чи на модернізацію власного житла, отримали відшкодування від держави і додатково отримують з місцевих бюджетів компенсацію процентних ставок за кредитами.

«Незабаром розпочнеться опалювальний сезон, і люди мають заздалегідь почати підготовку до нього аби зимою було тепло в оселях і, найголовніше, за це тепло сплачувати менше», – зауважив ГоловаДерженергоефективності та додав, що з моменту реалізації програми стимулювання населення до впровадження енергоефективних заходів видано 21 052 кредити на загальну суму 357,0 млн. грн.

Довідково

Як вже раніше зазначалося, постановою Уряду передбачено підвищення граничної суми відшкодування позичальникам частини суми кредитів до 12000/14000 грн. Сьогодні ця сума складає відповідно 5000/10000 грн.

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *