Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

Уряд затвердив порядок та розміри виплат грошової допомоги у разі загибелі або інвалідності волонтерівУряд затвердив порядок та розміри виплати одноразової грошової допомоги у разі загибелі (смерті) аб
о інвалідності волонтера внаслідок поранення (контузії, травми або каліцтва), отриманого під час надання волонтерської допомоги в районі проведення антитерористичної операції, бойових дій та збройного конфлікту. Відповідне рішення прийнято на засіданні Кабінету Міністрів 19 серпня.
 
Уряд встановив одноразову грошову допомогу у разі загибелі волонтера в  розмірі 500 прожиткових мінімумів для працездатних осіб. На сьогодні ця сума становить 609 тис. грн. Допомога виплачується членам сім’ї, батькам та утриманцям загиблого в рівних частинах.
 
У разі отримання інвалідності передбачена така допомога волонтерам від держави:
 
– інвалідність І групи – 250 прожиткових мінімумів (304 тис.грн.);-
 
– інвалідність ІІ групи – 200 прожиткових мінімумів (243 тис.грн.);
 
– інвалідність ІІІ групи – 150 прожиткових мінімумів (182 тис.грн).
 
Розмір допомоги обчислюватиметься на дату смерті, зазначену в свідоцтві, чи на дату, зазначену в довідці медико-соціальної експертної комісії про встановлення інвалідності.
Рішення про призначення допомоги буде прийматися Міжвідомчою комісією, яка утворена у Державній службі ветеранів війни та учасників антитерористичної операції.

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *