Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

Уряд збільшує капітал “Ощадбанку” на 11 мільярдів гривень, – Арсеній Яценюк

Уряд України приймає рішення про додаткову капіталізацію ключового державного банку – «Ощадбанку України», – повідомив на засіданні Кабінету Міністрів України в середу, 19 листопада, Прем’єр-міністр України Арсеній Яценюк.

«Разом з Національним банком і з Міжнародним валютним фондом ми збільшуємо капітал «Ощадбанку» на 11 мільярдів гривень. Ці кошти повинні бути направлені на кредитування і підтримку української економіки», – сказав він.

За словами Арсенія Яценюка, це дасть змогу, з одного боку, забезпечити додаткову стабільність державного банку, «адже це збільшення його капіталу»: «З іншого боку – це можливість для державного банку кредитувати економіку і підтримувати на плаву ключові сектори української економіки».

Глава Уряду нагадав, що саме через «Ощадбанк», зокрема, започаткована програма кредитуванняенергоефективності: «Заміщення природного газу було, є і буде ключовим завданням чи цього, чи наступного Уряду. Ми за сім місяців успішно провели диверсифікацію джерел енергопостачання, але цього недостатньо Прошу всі органи державної влади та «Ощадбанк» максимально прискорити реалізацію цієї програми».

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *