Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

Уряд затвердив Порядок ведення Єдиного реєстру стратегічної екологічної оцінки

Відповідне рішення Кабінет міністрів України схвалив на своєму засіданні. Постанова визначає перелік даних та процедуру ведення Реєстру стратегічної екологічної оцінки (СЕО).

Створення такого реєстру передбачено Законом України «Про стратегічну екологічну оцінку» та сприятиме подальшому виконанню зобов’язань України у сфері європейської інтеграції, зокрема, імплементації Директиви № 2001/42/ЄC.

Наразі в Україні немає єдиної інформаційної платформи, де доступні систематизовані та уніфіковані матеріали усіх стратегічних екологічних оцінок, що проводилися в Україні з часів запровадження законодавства про СЕО.

Після запуску у роботу Реєстру СЕО, який стане зручним інструментом для виконавців та потенційних споживачів такої інформації. Запровадження в Україні реєстру СЕО забезпечить систематизацію, відкритість та доступність інформації щодо СЕО, підвищить прозорість відповідних процедур для заінтересованих осіб та потенційних інвесторів, сприятиме кращій обізнаності та ширшому залученню громадськості до СЕО документів державного планування, їх розробки та затвердження.

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *