Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

Урочисті заходи з нагоди Дня працівників культури

На Надвірнянщині відбулися урочисті заходи з нагоди Всеукраїнського дня працівників культури та майстрів народного мистецтва. Привітати з професійним святом працівників культури завітали перший заступник голови районної державної адміністрації Богдан Зеленчук, заступник голови районної ради Ігор Писклинець, міський голова Зіновій Андрійович, начальник відділу культури райдержадміністрації Олексанрд Зварчук.
– Знаю, що без вихідних і свят, але завжди із святом у душі ви працюєте для людей. І сьогодні на вас покладена особлива, величезна місія – зберегти, примножити та поширити українську культуру.
Доки є такі люди, які щоденно кладуть на жертовний вівтар життя свою творчість, аби теплом сердець зігріти життя інших людей, доти буде існувати український народ, буде процвітати та існувати наша нація- зазначив Богдан Зеленчук
За сумлінну працю, високий професіоналізм, відданість справі, вагомий особистий внесок та активну участь у культурно-мистецьких заходах району та з нагоди Дня працівників культури та аматорів народного мистецтва почесними грамотами райдержадміністрації, районної та міської рад були нагороджені кращі працівники культури. Керівництво висловило подяку всім культпрацівникам за їх таку необхідну роботу по відродженню та розвитку української народної творчості, побажали всіляких життєвих гараздів та подарили звукопідсилюючу апаратуру для будинків культури району.

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *