Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

Урочиста академія, приурочена 150-річчю від дня народження митрополита Андрея Шептицького

 

26 липня у районному будинку культури відбулась урочиста академія, присвячена 150-ій річниці Преосвященного Митрополита Андрея Шептицького «На службу Богові, церкві і народові».

 

26 липня у районному будинку культури відбулась урочиста академія, присвячена 150-ій річниці Преосвященного Митрополита Андрея Шептицького «На службу Богові, церкві і народові».
Захід розпочався з благословення духовного слова владики Коломийсько-Чернівецької єпархії УГКЦ о. Василія Івасюка. 
Єпископ подякував усім присутнім ― учасникам та глядачам заходу – та побажав бути гідними послідовниками Слуги Божого Митрополита Андрея Шептицького та своєю гідною працею підтверджувати свою любов до України. Адже заповіти Митрополита Андрея ― вчення справжньої віри та любові до ближнього, свідомого християнства й національного патріотизму ― це заповіти на всі віки, на всі прийдешні покоління.

Участь у заході взяли заступник голови райдержадміністрації Богдан Зеленчук, міський голова Зіновій Андрійович,  начальник відділу культури РДА Олександр Зварчук та отець–декан Іван Качанюк.

На цьому духовному заході було представлено життєвий шлях Митрополита Андрея Шептицького та його духовні надбання, надзвичайно важливі для нашої Церкви та її вірних, а також для майбутніх поколінь українців.
  
Звучали духовні пісні у виконанні хору «Вервиця» Собору Благовіщення Пресвятої Богородиці, хору церкви Воздвиження Чесного Хреста,  хорового колективу «Елеус» церкви Воздвиження Чесного Хреста та Христина Юрчило виконала пісню «Віа Долороса». Вірш Богдана Лепкого «В соборі Святого Юра» та Юстини Чуб «Заповіт владики» прочитав Назарій Олексин. Насамкінець урочистої академії  присутні хором виконали «Молитву за Україну» .
Також присутні мали змогу ознайомитися з виставкою вишитих образів Любові Григораш. 

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *