Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

Урочистості з нагоди Дня енергетика

   Сьогодні відбулися урочистості з нагоди Дня енергетика. Це професійне свято для тисяч працівників енергетичної галузі. 

   22 грудня – дата, що об’єднує всі покоління енергетиків – і молодих спеціалістів, які лише починають свій професійний шлях, і досвідчених фахівців, які вже відбулися професійно, і ветеранів галузі. 

   На святкування до працівників Надвірнянського району ефектричних мереж завітали заступник технічного директора ПАТ «Прикарпаттяобленерго», куратор Надвірнянської філії Володимир Бондаренко, голова райдержадміністрації Олександр Кеніз, заступник голови районної ради Ігор Писклинець, міський голова Зіновій Андрійович.
   Святкові заходи розпочав директор Надвірнянського РЕМ – Дмитро Буняк. У своїй промові він зазначив про усі недоліки в роботі підприємства та відмітив перспективи розвитку. Було відзначено, що особливо заслуговує на повагу та подяку від колег – демобілізований із зони АТО працівник філії – Михайло Штогрин. 
   Кращих працівників Надвірнянської філії ПАТ «Прикарпаттяобленерго» було відзначено грамотами Міністерства енерговугілля, спільними грамотами голів райдержадміністрації та районної ради, міського голови, грамотами та подяками компанії та традиційними відзнаками «Премія здоров’я» профспілкової організації ПАТ.
   
 
    
 

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *