Установчі збори Ради підприємців при голові Надвірнянської районної державної адміністрації
Під керівництвом голови Надвірнянської районної державної адміністрації Петра Хмельовського відбулася чергова нарада з головами територіальних громад району.
Основне питання порядку денного зустрічі – створення Ради підприємців при голові райдержадміністрації.
Підсумком тривалої роботи в територіальних громадах району з представниками бізнесу стало проведення Установчих зборів Регіональної ради за участі обраних на попередніх засіданнях представників суб’єктів господарювання.
![](https://nadrda.gov.ua/wp-content/uploads/2024/05/441580684_835478008612861_3037900506214730379_n.jpg)
У своїй діяльності регіональна Рада керуватиметься Положенням про Раду підприємців. З нормативним документом ознайомив присутніх заступник голови райдержадміністрації Ростислав Стасько.
Результатом проведених Установчих зборів стало окреслення перспективи майбутньої співпраці з органами виконавчої влади та обрання голови Ради.
Дорадчий орган очолив Пристай Ігор Романович – керівник ТОВ «Агрокомплекс» Переріслянської територіальної громади.
«Переконаний, що шляхом діалогу вдасться вирішити важливі питання бізнесу і стабілізувати ситуацію, щоб підприємства продовжували працювати і наповнювались бюджети. Адже це сприяє економічній стійкості держави під час війни» – підсумував Петро Хмельовський.
![](https://nadrda.gov.ua/wp-content/uploads/2024/05/441573476_835478145279514_7739668983510269399_n.jpg)
![](https://nadrda.gov.ua/wp-content/uploads/2024/05/441587065_835478205279508_3460212323898811927_n.jpg)
![](https://nadrda.gov.ua/wp-content/uploads/2024/05/441583720_835478308612831_2715575304781931872_n.jpg)
0 Коментарі