Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

Установчі збори Ради підприємців при голові Надвірнянської районної державної адміністрації

Під керівництвом голови Надвірнянської районної державної адміністрації Петра Хмельовського відбулася чергова нарада з головами територіальних громад району.
Основне питання порядку денного зустрічі – створення Ради підприємців при голові райдержадміністрації.
Підсумком тривалої роботи в територіальних громадах району з представниками бізнесу стало проведення Установчих зборів Регіональної ради за участі обраних на попередніх засіданнях представників суб’єктів господарювання.
Новостворена Рада підприємців за ініціативи голови РДА Петра Хмельовського є консультативно-дорадчим органом райдержадміністрації та визначає основними завданнями своєї діяльності сприяння розвитку підприємництва, підвищення прозорості та відкритості діяльності органів влади, створення дієвого механізму взаємодії суб’єктів господарювання та органів виконавчої влади, розгляд проектів регіональних програм розвитку підприємництва та подання органам влади пропозицій щодо забезпечення умов розвитку підприємництва району.
У своїй діяльності регіональна Рада керуватиметься Положенням про Раду підприємців. З нормативним документом ознайомив присутніх заступник голови райдержадміністрації Ростислав Стасько.
Результатом проведених Установчих зборів стало окреслення перспективи майбутньої співпраці з органами виконавчої влади та обрання голови Ради.
Дорадчий орган очолив Пристай Ігор Романович – керівник ТОВ «Агрокомплекс» Переріслянської територіальної громади.
«Переконаний, що шляхом діалогу вдасться вирішити важливі питання бізнесу і стабілізувати ситуацію, щоб підприємства продовжували працювати і наповнювались бюджети. Адже це сприяє економічній стійкості держави під час війни» – підсумував Петро Хмельовський.

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *