Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

Увага! Конкурс есе «Я – європеєць»!

Посольство Литовської Республіки в Україні спільно з Всеукраїнською молодіжною громадською організацією «Серце до серця» у листопаді 2015 року – березні 2016 року проводять ІІІ Всеукраїнський конкурс есе «Я – європеєць».

Конкурс проводитиметься серед учнів 8-11 класів загальноосвітніх і вихованців позашкільних навчальних закладів, членів дитячих і молодіжних громадських організацій України. Роботи учасників Конкурсу в строк до 12 лютого 2016 року надсилаються на електронну адресу: info@sds.in.ua. У роботі обов’язково зазначаються відомості про автора, його місце навчання (повне найменування навчального закладу (населений пункт, район, місто, область) та контакти (телефон та електронна адреса (е-mail).

Вимоги до робіт

Есе повинно виявляти індивідуальні погляди автора на запропоновану тему. У співвідношенні об’єму та функції есе має межувати, з одного боку, зі статтею та літературним нарисом, з іншої – з власними роздумами. Есеїстичному стилю притаманні образність, асоціативність мислення.

До участі допускаються роботи у друкованому варіанті обсягом не більше двох сторінок у форматі Mikrosoft Word, шрифт і розмір літер всіх частин есе – Times New Roman, 14 nm. Поля сторінок: ліве – З см, праве – 1 см, нижнє, верхнє – 2 см.

У супровідному листі до есе зазначаються:

1.Відомості про автора (прізвище, ім'я, по батькові, клас, група, вік, контакти);

2.Повне найменування навчального закладу (населений пункт, район, область);

3.Відомості про керівника (у разі наявності).

При підбитті підсумків журі визначає переможців, що зайняли перше, другі та треті місця. 10 балів – дотримання стилістичних і синтаксичних правил; 20 – послідовність, логічність викладених думок; 20 – оригінальність викладених думок, креативність і неординарний погляд автора; 50 – максимальна кількість.

Переможці ІІІ Всеукраїнського конкурсу есе «Я – європеєць» у 2016 році нагороджуватимуться дипломами і цінними подарунками. За  рішенням журі автори кращих робіт, за можливості, будуть запрошені до участі у міжнародній поїздці до Литовської Республіки в рамках культурного обміну.

Фінал конкурсу, присвячений 25-ій річниці дипломатичних відносин між Україною і Литовською Республікою та 5-ій річниці діяльності Всеукраїнської молодіжної громадської організації «Серце до серця» відбуватиметься у березні 2016 року в м.Києві.

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *