Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

В гостях у Феміди

20 листопада 2019 року до 30-ої річниці прийняття Конвенції ООН про права дитини – Всесвітнього дня дитини на базі Надвірнянської ЗОШ № 3 відбувся захід – інтелектуальна гра «В гостях у Феміди».

Координаторами та організаторами даного заходу були служба у справах дітей та відділ освіти райдержадміністрації. В інтелектуальні грі взяли участь чотири команди а саме: «Конфедирація» – Надвірнянська ЗОШ № 1; «Energy» – Надвірнянська ЗОШ № 2; «Жабки»- Надвірнянська ЗОШ № 3; «Парламент Аляска» – Надвірнянська ЗОШ № 4.

З привітальним словом до учасників, виступили начальник служби у справах дітей райдержадміністрації Марія Сметанюк та методист Надвірнянського інформаційно-методичного центру відділу освіти райдержадміністрації Лілія Івасик.

В перерві між турами дітям організовано частування (солодкий стіл), усім учасникам та призерам гри було роздано брошурки Конвенції ООН про права дитини, буклети, календарі, ручки та блокноти.

Переможців та призерів нагороджено цінними подарунками (книгами), а також грамотами Надвірнянської райдержадміністрації та районної ради.

За результатами 5-ти турів інтелектуальної гри:
І – місце «Конфедирація» – Надвірнянська ЗОШ №1
ІІ – місце – «Energy» – Надвірнянська ЗОШ № 2;
ІІІ – місце – «Жабки»- Надвірнянська ЗОШ № 3.
Подяку за участь в інтелектуальній грі отримала команда “Парламент Аляска” – Надвірнянської ЗОШ № 4.

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *