Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

В єдності – сила народу, Боже, нам єдності дай…

  
У неділю, 02 липня 2017 року, в районному будинку культури проходила обласна творча естафета присвячена 75-річчю УПА  «Воскресне волі дух і наша слава».

  
У неділю, 02 липня 2017 року, в районному будинку культури проходила обласна творча естафета присвячена 75-річчю УПА  «Воскресне волі дух і наша слава».
Дійство розпочалося із церемонії покладання квітів до підніжжя  пам’ятного знаку Героїв УПА Марти  і Мирону Свідрукам від Надвірнянської, Яремчананської влади та учасників аматорського мистецтва обидвох районів. Опісля відбулася культурно-мистецька програма, яку демонстрували колективи художньої самодіяльності Яремчанщини, віддаючи шану заслугам Української Повстанської Армії у віху боротьби за волю нашої держави від різних окупантів у ХХ столітті.
Церемонія передачі естафети від Яремчанського до Надвірнянського району відбулась за участю заступника голови райдержадміністрації Богдана Зеленчука, заступника голови районної ради Ігоря Писклинця, міського голови Зіновія Андрійовича, першого заступника Яремчанського міського голови Тараса Клим’юка, начальника відділу культури Яремчанської міської ради Оксани Кухарук, начальника відділу культури Надвірнянської райдержадміністрації Олександра Зварчука та депутата обласної ради  Василя Озоровича.
З вітальним словом до присутніх звернувся Богдан Зеленчук. Посадовець висловив подяку сивочолим воякам УПА та сучасникам, які стоять на захисті територіальної цілісності Батьківщини. Крім того зазначив, що метою естафети є популяризація славних сторінок  України, пов’язаних із історією УПА.
Протягом цього тижня надвірнянці готуватимуться до урочистої передачі естафети Коломийському району. 

  
  
  
  

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *