Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

В Івано-Франківську ділилися практиками успішних ініціатив в ОТГ

Сьогодні в Івано-Франківську за участю заступника голови облдержадміністрації Богдана Кобилянського відбулося засідання «круглого столу» «Обмін практиками успішних ініціатив в ОТГ. Створення мережі співпраці. Проблеми плани та перспективи залучення громади до місцевих процесів».

Захід організовано «Громадським центром «Ділові ініціативи», регіональним партнером програми USAID DOBRE в Івано-Франківській області.

Обговорювалися питання успіхів та проблем громад-партнерів програми DOBRE, досягнень та ризиків, які були у процесі діяльності протягом  участі у проекті «Голос громади в місцевому самоврядуванні», що впроваджує «ГЦ «Ділові ініціативи».

Спікерами заходу стали лідери семи ОТГ, які працюють з проектом DOBRE: Білоберізька ОТГ, Старобогородчанська ОТГ, Верхнянська ОТГ, Печеніжинська ОТГ, Більшівцівська ОТГ, Матеївецька ОТГ, Нижновербізька ОТГ, консультанти  Громадського центру «Ділові ініціативи», які беруть участь у проекті програми DOBRE.

Зазначимо, що Програма DOBRE працює в семи областях України: Дніпропетровській, Івано-Франківській, Харківській, Херсонській, Кіровоградській, Миколаївській та Тернопільській. DOBRE надаватиме пряму допомогу об’єднаним територіальним громадам-партнерам. У Івано-Франківській області програма впроваджується у семи ОТГ – Печеніжинській, Білоберізькій, Старобогородчанській, Верхнянській, Більшівцівській, Нижньовербізькій та Матеївецькій.

Довідково

Програма USAID «Децентралізація приносить кращі результати та ефективність» (DOBRE) – це п’ятирічна програма, що виконується міжнародною організацією Глобал Комьюнітіз (Global Communities) та фінансується Агентством США з міжнародного розвитку (USAID). Програма спрямована на посилення місцевого самоврядування та створення кращих умов для розвитку ОТГ, підвищення рівня залученості громадян до прийняття рішень та забезпечення підзвітності та прозорості в громадському управлінні. «Громадський центр «Ділові ініціативи» є регіональним партнером програми DOBRE в Івано-Франківській області. 

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *