Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

В Івано-Франківську проходить навчальний курс «Практичні аспекти децентралізації та формування спроможних громад»8-9 жовтня представники ОМС, ОДА, РДА, наукових установ, громадських організацій та Офісу реформ Івано-Франківської області навчаються практичним аспектам децентралізації й формування спроможних громад у рамках виконання проекту ЄС «Підтримка реформи місцевого самоврядування в Україні».

Лекторами навчального курсу є відомі реформатори: Юрій Ганущак, Анатолій Ткачук, Андрій Гінкул, Ніна Наталенко  та Андрій Худик.

За результатами серії тестувань учасники навчального курсу отримають сертифікати.  Тематика навчальних модулів: «Загальні підходи побудови публічної влади. Європейський та український досвід», «Бюджетна децентралізація. Фінансові можливості для різних рівнів місцевого самоврядування», «Розвиток територій. Нові завдання та нові можливості», «Просторове планування та земельні ресурси територіальної громади. Від ренти до доданої вартості», «Інструменти та фінансові ресурси для територіального розвитку», «Паспорт територіальної громади. Як і яку інформацію та як її використовувати для майбутнього громади», «Від консультацій та переговорів до договору про співпрацю та об’єднання територіальних громад», «Першочергові кроки у об’єднаних громадах. Документи та рішення», «Спілкування та порозуміння: робота з людьми. Ефективні інструменти комунікацій для підготовки реформування територіальної громади», «Паспорт територіальної громади. Як і яку інформацію та як її використовувати для майбутнього громади». «Від консультацій та переговорів до договору про співпрацю та об’єднання територіальних громад».

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *