Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

В Івано-Франківську прощалися зі стюардесою Марією Микитюк

Сьогодні в Івано-Франківську у Будинку смутку попрощалися із загиблою прикарпаткою Марією Микитюк, нашою краянкою, яка працювала стюардесою авіакомпанії «Міжнародні авіалінії України» та загинула під час збиття у небі над Іраном авіалайнера, що виконував рейс Тегеран-Київ.
Вшанувати пам’ять загиблої прийшли заступник голови обласної державної адміністрації Василь Івасик, народний депутат України Оксана Савчук, колеги, знайомі, представники громадськості, духовенства та ЗМІ. Відбулася панахида, а опісля домовину з тілом перевезуть в село Старі Кривотули Тисменицького району, де і поховають дівчину.

Обласна державна адміністрація висловлює щирі й глибокі співчуття її родині, розділяє цей біль та глибоко сумує за загиблою. Сподіваємося, що світова спільнота належним чином розслідує причини аварії та винних буде покарано й схожа трагедія більше ніколи не повториться.

Додамо, що Марія Микитюк навчалася в Івано-Франківській школі №18, закінчила Українську гімназію № 1, Національний авіаційний університет у Києві. За свої 24 роки Марія відвідала 23 країни, 24-ою стало небо. Вона любила його і небо забрало її до себе. Марія була завжди веселою, позитивною, оптимістичною, мала багато планів та ідей, вона завжди досягала свого і дуже багато вчилася. Попереду було втілення найамбітніших планів. Проте, передчасна смерть не дала можливості для їх реалізації.

Нагадаємо, в авіакатастрофі в Ірані загинуло 11 українців. На борту літака було 168 пасажирів та 9 членів екіпажу.

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *