Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

В Івано-Франківську провели черговий семінар з підтримки децентралізації

Офіс реформ в області та Івано-Франківська обласна універсальна наукова бібліотека ім. І. Франка продовжують проведення серії інформаційно-роз’яснювальних семінарів з підтримки децентралізації в рамках проекту USAID ДІАЛОГ та програми IREX «Бібліоміст».

12 жовтня такий семінар відбувся в приміщенні Івано-Франківської обласної універсальної наукової бібліотеки ім. І. Франка. Директор Офісу реформ Руслан Панасюк, експерт офісу Ярослав Арабчук та доцент кафедри державного управління та місцевого самоврядування Івано-Франківського національного технічного університету нафти і газу Марія Баран поширили серед працівників соціальної сфери, юристів, економістів міста та населених пунктів, які потенційно ввійдуть до Івано-Франківської об’єднаної територіальної громади, інформацію про реформу децентралізації. Інтерактивна форма спілкування, яка супроводжувалася презентацією та відеороликом, викликали жваву дискусію серед учасників інформаційно-роз’яснювального семінару.

Працівники Офісу відповіли на значну кількість питань, які турбували учасників семінару. Основні з них стосувалися сплати ПДФО за місцем роботи чи місцем проживання; можливості вносити зміни в перспективний план, якщо з’ясується, що громада є неспроможною та не може якісно виконувати покладені на неї повноваження. Присутні виявляли стурбованість можливим ростом безробіття через скорочення посад внаслідок децентралізації. Жителів громади турбувало питання компенсації, напрямів та шляхів перекваліфікації й соціальної адаптації звільнених працівників тощо.

За результатами серії проведених семінарів директор Офісу Руслан Панасюк висловив впевненість у тому, що реформа децентралізації на Прикарпатті має активних прихильників та буде результативна. 

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *