Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

В Івано-Франківську розпочався фестиваль професійного музичного мистецтва «Прикарпатська весна 2023»

Учора в Івано-Франківській обласній філармонії імені Іри Маланюк розпочався обласний відкритий фестиваль професійного музичного мистецтва «Прикарпатська весна 2023».

Фестиваль унікальний, адже це єдиний в нашій області фестиваль професійного музичного мистецтва. Він проводиться з метою популяризації кращих зразків професійної української та світової музичної культури, естетичного виховання молоді та створення позитивних тенденцій у розвитку професійного регіонального музичного мистецтва. Фестиваль «Прикарпатська весна» проводиться щорічно, починаючи з 50-х років ХХ ст.

Цьогоріч фестиваль проходитиме з 24 по 30 квітня. Програмою ( .docx , 13.40 Кб ) передбачено як концертні виступи музичних колективів, так й окремих виконавців.

Довідково

Засновником відкритого фестивалю професійного музичного мистецтва «Прикарпатська весна» є Івано-Франківська обласна філармонія, співзасновником – Івано-Франківська обласна державна адміністрація. Фестиваль проводиться за фінансової підтримки управління культури, національностей та релігій ОДА.

Фото: Роман Дзундза

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *