Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

В Івано-Франківську розпочався ІІІ Міжнародний науково-практичний симпозіум «Протидія незаконній міграції та торгівлі людьми»

За сприяння департаменту соціальної політики облдержадміністрації спільно з Університетом Короля Данила та міжнародною організацією «Центральноєвропейська ініціатива» сьогодні в обласному центрі розпочав роботу III щорічний Міжнародний науково-практичний симпозіум «Протидія нелегальній міграції та торгівлі людьми».
Співорганізаторами заходу також виступив благодійний фонд «Карітас УГКЦ» в Івано-Франківську.

Спікерами та гостями симпозіуму стали заступник міністра соціальної політики України Наталія Федорович, експерт з міграційної політики головного відділу ООН Міністерства зовнішньої економіки та закордонних справ Угорщини др. Клеберц Нора, консул Генерального консульства Угорщини др. Корош Аттіла, інспектор поліції Нарчiс Опрiшану, бригада по боротьбі зі організованою злочинністю повіту Сучава – відділ по боротьбі з торгівлею людьми, а також інші.

Із вітальним словом до присутніх звернулася перший заступник голови облдержадміністрації Марія Савка. Посадовець передала вітання від голови облдержадміністрації Олега Гончарука та зазначила, що тема симпозіуму є надзвичайно актуальна в умовах сьогодення.

«Явища незаконної міграції та торгівлі людьми є поширеними по всьому світу. На жаль, існують ці явища і в нашій державі та області зокрема. Сучасне рабство являє собою пряме порушення прав людей, від якого страждають діти, жінки та чоловіки, – підкреслила Марія Савка. – Одними із причин даного соціального лиха є голод та бідність людей, які і штовхають їх у тенета рабства».

Під час заходу, який відбуватиметься впродовж двох днів, присутні обговорюватимуть причини та наслідки незаконної міграції та торгівлі людьми, окремі інструменти протидії даним соціальним явищам, роль інформаційних технологій у виявленні та розслідуванні злочинів, пов’язаних із незаконною міграцією та торгівлею людьми.

У рамках проведення симпозіуму також відбудеться нагородження переможців Другого конкурсу соціальної реклами «Протидія торгівлі дітьми та їх експлуатації».

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *