Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

В Івано-Франківську триває тренінг щодо створення проектів у рамках реалізації програми транскордонного співробітництва

За підтримки облдержадміністрації та представників спільного технічного секретаріату Програми транскордонного співробітництва Польща-Білорусь-Україна 2007-2013 у м. Львові, в Івано-Франківську проводиться тренінг «Підвищення інституційної спроможності місцевих органів влади. Проектний менеджмент».

Його метою є набуття учасниками теоретичних та практичних навиків під час створення проектів Програми транскордонного співробітництва на 2014-2020 роки та обговорення підсумків реалізації Програми за 2007-2013 рр.

Участь у заході беруть державні службовці, а також представники громадських організацій.

За словами начальника управління міжнародного співробітництва, євроінтеграції та розвитку туристичної інфраструктури ОДА Дмитра Романюка, проведення  подібних заходів є надзвичайно важливим, адже дає змогу отримати необхідні знання, як місцевим громадам та організаціям використовувати фінансові ресурси задля власного розвитку.

«Наразі завершується впровадження проектів Програми, яка тривала впродовж 2007-2013 років. Сьогодні для прикарпатців є добра нагода долучитися до написання нових проектів, які втілюватимуться за кошти ЄС у період до 2020 року, і, у такий спосіб, покращити інфраструктуру населених пунктів», – зазначив Дмитро Романюк.

Варто також додати, що на реалізацію проектів буде спрямовано 183 млн. євро, які зможуть освоїти як українці, так і поляки та білоруси. Основними галузями, в яких триватиме транскордонна співпраця, стануть культура, туризм, екологія.  

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *