Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

В Івано-Франківську запрацював Банк речей для соціально незахищених верств населення «Добра справа»

 

news-image

 

news-image
 Зреалізувати ідею створення банку речей "Добра справа" вдалося завдяки спільній співпраці департаменту соціальної політики облдержадміністрації, ОО Товариства Червоного Хреста України та регіонального відділення Фонду державного майна в області.

Банк речей для соціально незахищених верств населення створений з метою поліпшення соціальної допомоги самотнім непрацездатним громадянам похилого віку, особам з інвалідністю, сім’ям, які постраждали від стихійного лиха, пожежі, інших надзвичайних ситуацій, малозабезпеченим та багатодітним сім’ям, які потребують допомоги.

«Особливістю цього Банку речей є те, що тут можна отримати не тільки одяг, але й речі домашнього вжитку, іграшки для дітей. Сьогодні започатковується добра справа і такі банки одягу будуть відкриті по цілій області», – сказав у розмові з представниками засобів масової інформації заступник голови ОДА Роман Іваницький.

Речі видаються особам, які потребують матеріальної допомоги, за направленням організацій Товариства Червоного Хреста, територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг), центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді.

На одну особу видаються по одній одиниці верхнього одягу (сезонно), головних уборів, одному комплекту костюмів, дитячого одягу, одній парі взуття (сезонно), речі домашнього вжитку, іграшки, книги залежно від потреби.

Принести одяг може кожен. Речі, які передаються, повинні бути чистими, посортованими та справними.

Прийом речей здійснюється за адресою: м. Івано-Франківськ, вул. Мазепи, 135, ООТЧХ, з понеділка по п’ятницю, 10.00 – 15.00 год.

«В кожному районі і місті обласного значення також функціонують пункти  прийому одягу та взуття від населення – це Банки одягу при територіальних центрах соціального обслуговування. На разі працюємо над тим, щоб удосконалити їх роботу та розширити асортимент речей», – поділився планами на майбутнє директор департаменту соціальної політики облдержадміністрації Ярослав Лаган.

 

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *