Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

В місті Надвірна проведено чергове заняття у школі підвищення оперативної майстерності

  

  

25 січня на міському озері в місті Надвірна проведено чергове заняття у школі підвищення оперативної майстерності з начальниками Державних пожежно-рятувальних частин, Державних пожежно-рятувальних постів та Професійних пожежних частин під керівництвом начальника Управління ДСНС в області полковника служби цивільного захисту Володимира Чернецького.
Заняття проведено з метою вдосконалення практичних навичок та вмінь керівного складу пожежно-рятувальних підрозділів під час ліквідації надзвичайних ситуацій  в зимовий період та гасінні пожеж.
На навчаннях рятувальників побували голова Надвірнянської райдержадміністрації Олександр Кеніз, голова районної ради Іван Гурмак та міський  голова Зіновій Андрійович. Представники влади відзначили роботу рятувальників, як під час ліквідації наслідків минулорічної негоди, так і щоденну діяльність працівників пожежно-рятувальної служби під час ліквідації пожеж та надання допомоги мешканцям краю в побуті.
На озері працівники відділення водолазно-рятувальних робіт аварійно-рятувальної частини Аварійно-рятувального загону спеціального призначення У ДСНС в області продемонстрували присутнім, як проводити рятувальні роботи при виникненні надзвичайних ситуацій (подій) на кризі. Начальники частин вдосконалювали навички щодо рятування потопаючого за допомогою кінця Олександрова та пристрою «Соломинка».
Також  лікар відділення водолазно-рятувальних робіт провів з присутніми заняття на тему «Надання першої медичної допомоги потопаючим, а також потерпілим при обмороженні та переохолоджені».
Надвірнянські рятувальники розгорнули мобільний пункт обігріву, учасники заняття ознайомилися з його роботою та організацією чергування, відповідно до керівних документів.
На завершення практичних занять рятувальники виконали норматив з спеціальної фізичної підготовки  – оперативне розгортання з установкою пожежного автомобіля  на пожежну водойму та подачею стволів з прокладанням магістральних ліній на гасіння умовного загорання.
За   результатами  практичних занять працівники Служби порятунку «101» поглибили свої знання з організації внутрішньої та караульної служби в пожежно-рятувальних підрозділах, вивчали Інструкції з охорони праці.
Заняття у школі підвищення оперативної майстерності було проведено на належному рівні. Рятувальники з поставленими завданнями справилися та готові до дій за призначенням.   

  
  
 
 

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *