Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

В місті Надвірна відбулася волонтерська акція «Вареники для фронту»

За ініціативи дирекції школи та учнівського парламенту та за сприяння керівництва Надвірнянської районної державної адміністрації 3 лютого 2017 року в спортивному залі Надвірнянської ЗОШ №1 відбулася волонтерська акція «Вареники для фронту». Захід розпочався з Державного Гімну України. Поблагословив роботу учасників та організаторів акції парох церкви Покрову Пресвятої Богородиці УГКЦ о. Юрій Зеленчук.
На захід завітали заступник голови райдержадміністрації Богдан Зеленчук, керівник апарату райдержадміністрації Микола Кравчук, голова районної ради Іван Гурмак, міський голова м. Надвірна Зіновій Андрійович, учасники АТО, батьки, вчителі та учні.
Окрім вареників, за сприяння батьків зібрано засоби особистої гігієни, теплі речі, засоби першої необхідності та консервацію. Вантаж буде доставлено нашим військовим на позиції поблизу міста Авдіївка  Донецької області, де останніми днями ведуться активні бойові дії.
 
Надвірнянська районна державна адміністрація висловлює щиру подяку за збір допомоги голові правління Надвірнянського районного споживчого товариства Володимиру Паську та начальнику управління Держпродспоживслужби в Надвірнянському районі Івану Гурмаку та всім іншим хто долучився до доброї справи.

 
 
 

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *