Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

В Молодківській ЗОШ капітально відремонтовані класи початкової школи

В Молодківській ЗОШ І-ІІІ ст.. відбулася урочиста посвята капітально відремонтованих приміщень другого поверху корпусу початкової школи. Ремонт класів зроблено з метою максимального розвантаження функціонування закладу в другу зміну.

Від імені голови районної державної адміністрації Олександра Кеніза школярів, вчителів, батьків привітав начальник відділу освіти РДА Степан Северилов. У вітальному слові посадовець відзначив, що сьогодні для жителів села справді непересічний день, адже завдяки спільним зусиллями влади району та місцевого самоврядування здійснилася мрія багатьох батьків, діти яких зможуть навчатися у нових, комфортабельних класах, де всебічно розвиватимуться та будуватимуть майбутнє нашої держави.

Окрім того, він подякував усім, хто долучився до ремонту навчального закладу, хто сприяв якісному виконанню ремонтних робіт та якнайшвидшому відкриттю.

Ремонтні роботи проведенні за кошти районного бюджету. Орієнтована кошторисна вартість 450 тис. грн.. Щира вдячність депутатському корпусу та голові районної ради за сприяння у виділенні коштів.

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *