Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

В Надвірнянському районі працював представник Адміністрації Президента України


    В Надвірнянському районі працював головний консультант-інспектор Головного управління з питань регіональної та кадрової політики Адміністрації Президента України Сергій Снопков.


    В Надвірнянському районі працював головний консультант-інспектор Головного управління з питань регіональної та кадрової політики Адміністрації Президента України Сергій Снопков.
Метою приїзду представника Адміністрації Президента було надання методичних консультацій працівникам обласної та районної адміністрацій щодо покращення ефективності організації роботи щодо впровадження Соціальних ініціатив Президента України та знайомства з керівниками райдержадміністрацій краю.
       Зустріч почалася зі звіту заступників голови райдержадміністрації про роботу за період протягом 2010 – 2013 років. Кожен заступник звітував про роботу згідно своїх функціональних повноважень, про проблемні питання та про перспективи діяльності за вказаними напрямками. Перший заступник голови райдержадміністрації Володимир Калічко повідомив про ситуацію у житлово-комунальній сфері та про роботу з запобігання виникненню надзвичайних ситуацій. Про охорону довкілля та співпрацю з правоохоронними органами.
       Заступник голови райдержадміністрації Степан Іроденко розказав про соціально-економічну ситуацію в районі, роботу промислових підприємств, транспорту і зв’язку, шляхових служб, торгівельного та побутового обслуговування населення, районних програм щодо залучення інвестицій.         Заступник голови райдержадміністрації Володимир Гурей повідомив про програми регіонального розвитку, ситуацію з будівництвом, містобудуванням та архітектурою, проблеми агропромислового розвитку.      Заступник голови райдержадміністрації Богдана Ковалюк повідомила про роботу відділів освіти, культури, управління соціального захисту населення райдержадміністрації, про роботу з молоддю та розвитку фізкультури і спорту в районі.
      Керівник апарату райдержадміністрації Василь Гуменюк розказав про організаційну та кадрову роботу апарату райдержадміністрації, навчання кадрів та кадрового резерву, організацію та проведення колегій, семінарів, навчань працівників органів місцевого самоврядування, сприяння у проведенні виборів, організацію консультацій з громадськістю, перевірку та виконання розпоряджень голови райдержадміністрації та документів органів державної влади вищого рівня, інформаційної сфери та аналітичної роботи.
      Під час перебування в районі представник Адміністрації Президента ознайомився з роботою Переріслянської сільської ради. Сільський голова Василь Непеляк розповів про життя села, проблеми та перспективи розвитку. Приємно здивувала гостя інформація голови про тісну співпрацю сільської ради з громадськістю села: в селі активно працює Рада старійшин, до якої входить понад 100 членів, очолює Раду Василь Ерстенюк, якого введено до складу виконкому сільської ради.
       Також п. С. Снопков відвідав сільськогосподарське підприємство, яке займається вирощуванням птиці «Добробут Прикарпаття». Директор підприємства ознайомив гостя з виробничим процесом, показав відгодівельний комплекс та новозбудований комбікормовий завод.
Представник Адміністрації Президента повідомив, що позитивно оцінює роботу керівництва  та апарату райдержадміністрації та співпрацю з органами місцевого самоврядування і громадськістю.  

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *