В Надвірнянську РДА завітала коляда
В Надвірнянську РДА завітала коляда
З Різдвяною колядою та віншуванням до райдержадміністрації завітали колядники з населених пунктів району. Продовжуючи багатолітні традиції українців, талановиті колективибажали миру і злагоди, щастя, радості та усяких гараздів усім працівникам РДА.
В Надвірнянську РДА завітала коляда
З Різдвяною колядою та віншуванням до райдержадміністрації завітали колядники з населених пунктів району. Продовжуючи багатолітні традиції українців, талановиті колективибажали миру і злагоди, щастя, радості та усяких гараздів усім працівникам РДА.
Різдво Христове – це одне з найбільших християнських святрадості і єднання людських душ. У цей день ми ніби заново народжуємося, залишаючи всі образита негаразди в минулому. Неможливо уявити Різдво без колядки.
І лине гучна коляда по всій Україні, весь народ славить Христа, від малого до великого – всі радіють народженню Ісуса. А найщиріші молитви–колядки Спасителю дарує дітвора.
Невмируща коляда повертає нас до наших витоків, вказує на глибоку духовність українців. Разом з тим в її стрій вплітається сьогодення – тематика патріотизму та трагічних подій в Україні.
Сотні років коляда іде Україною, живучи разом з її народом його мріями і надіями, сподіваючись на Боже благословення,зболем в серці та щирими переживаннями коляднички славили Ісуса.
Керівництворайону подякувалоколективамза чудовівиставиі побажала подальших творчих успіхівтавручилисолодкі подарунки гуртам колядників
.
![](http://nadrda.wp/wp-content/uploads/2016/12/%D0%B2%D1%96%D0%B9%D1%81%D1%8C%D0%BA%D0%BE%D0%B2%D0%B0-%D1%87%D0%B0%D1%81%D1%82%D0%B8%D0%BD%D0%B0-322.jpg)
![](http://nadrda.wp/wp-content/uploads/2016/12/%D0%B2%D1%96%D0%B9%D1%81%D1%8C%D0%BA%D0%BE%D0%B2%D0%B0-%D1%87%D0%B0%D1%81%D1%82%D0%B8%D0%BD%D0%B0-323.jpg)
З Різдвяною колядою та віншуванням до райдержадміністрації завітали колядники з населених пунктів району. Продовжуючи багатолітні традиції українців, талановиті колективибажали миру і злагоди, щастя, радості та усяких гараздів усім працівникам РДА.
Різдво Христове – це одне з найбільших християнських святрадості і єднання людських душ. У цей день ми ніби заново народжуємося, залишаючи всі образита негаразди в минулому. Неможливо уявити Різдво без колядки.
І лине гучна коляда по всій Україні, весь народ славить Христа, від малого до великого – всі радіють народженню Ісуса. А найщиріші молитви–колядки Спасителю дарує дітвора.
Невмируща коляда повертає нас до наших витоків, вказує на глибоку духовність українців. Разом з тим в її стрій вплітається сьогодення – тематика патріотизму та трагічних подій в Україні.
Сотні років коляда іде Україною, живучи разом з її народом його мріями і надіями, сподіваючись на Боже благословення,зболем в серці та щирими переживаннями коляднички славили Ісуса.
Керівництворайону подякувалоколективамза чудовівиставиі побажала подальших творчих успіхівтавручилисолодкі подарунки гуртам колядників
.
![](http://nadrda.wp/wp-content/uploads/2016/12/%D0%B2%D1%96%D0%B9%D1%81%D1%8C%D0%BA%D0%BE%D0%B2%D0%B0-%D1%87%D0%B0%D1%81%D1%82%D0%B8%D0%BD%D0%B0-317.jpg)
![](http://nadrda.wp/wp-content/uploads/2016/12/%D0%B2%D1%96%D0%B9%D1%81%D1%8C%D0%BA%D0%BE%D0%B2%D0%B0-%D1%87%D0%B0%D1%81%D1%82%D0%B8%D0%BD%D0%B0-322.jpg)
0 Коментарі