Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

В Надвірній триває підготовка до фестивалю

  

  
02 грудня  в райдержадміністрації пройшло засідання оргкомітету з підготовки та проведення культурно-мистецького  проекту «Тепле Різдво в Надвірній». Свято покликане популяризувати місцеві традиції, створення комфортних умов для відпочинку надвірнянців та гостей міста, запозичення кращих європейських традицій зустрічі Нового року та Різдва. Фестиваль триватиме протягом місяця з 22 грудня по 22 січня.  Участь в засіданні взяли голова районної державної адміністрації Олександр Кеніз,  заступник голови РДА Богдан Зеленчук, заступник голови районної ради Ігор Писклинець,  міський голова Зіновій Андрійович, заступник міського голови Василь Василенко, начальник відділу культури РДА, Олександр Зварчук, директор РБК Іван Романюк та депутат міської ради, громадська активістка міста  Наталія Байдак.
Фестиваль «Тепле Різдво в Надвірній» покликаний стати наступним кроком у впровадження нового стилю святкування зимових свят для надвірнянців та гостей, заохочення туристів, які прямують на відпочинок в Карпати транзитом через Надвірну.
Олександр Зварчук та Наталя Байдак представили на розгляд присутніх орієнтовну культурно-мистецьку програму проведення заходу. На сьогодні вже є близько 600 бажаючих учасників Прикарпаття взяти участь у фестивалі. У ході роботи учасники засідання погодили ряд важливих фінансових та організаційних питань.
Також обговорили програму заходів по закриттю фестивалю і підтримали ідею в день закриття 22 січня провести фестиваль коляд «На Рождество…», який вже став у місті традиційним.  

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *