Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

В Надвірній відбулась зустріч Уповноваженого Президента з прав дитини Юрія Павленка

   

   
9 жовтня 2013 року в залі засідань районної державної адміністрації відбулася зустріч Уповноваженого Президента з прав дитини Юрія Павленка та керівника Управління Уповноваженого з прав дитини Людмили Волинець з фахівцями із соціальної роботи Надвірнянського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді.
        Метою поїздки Юрія Павленка було вивчення стану виконання Указів та доручень Президента України у сфері захисту прав дитини. У своєму виступі він зазначив, що на виконання соціальних ініціатив Президента із запровадженням посад фахівців соціальної роботи змінюється філософія соціальної політики держави, відбувається перехід від інспекційних форм роботи до надання підтримуючих соціальних послуг. Основне завдання фахівця соціальної роботи – бути помічником для кожної родини, яка потребує допомоги. Йдеться про допомогу сім’ям, які ризикують потрапити у складні життєві обставини внаслідок втрати роботи членами сім’ї, інвалідності, насильства над дітьми, розлучення, повернення одного з батьків після відбування покарання в місцях позбавлення волі, неналежного виконання батьківських обов'язків

Юрій Павленко також наголосив, що важливим у роботі ФСР є співпраця із органами місцевого самоврядування, релігійними та благодійними організаціями району.
        Фахівці із соціальної роботи поділилися проблемами, що виникають у процесі роботи із сім’ями, дітьми та молоддю та набутим досвідом з їх вирішення.
Волинець Л.С. звернула увагу на важливості виховання дитини у сімейному оточення та підкреслила, що важливим у роботі ФСР є вміння мотивувати людину до дій, які які допоможуть вийти сім'ї з кризового стану.

      Після цього Уповноважений Президента відвідав приміщення майбутнього хоспісу для дітей з обмеженими можливостями. Особливу увагу було звернуто на захист прав дітей, які перебуватимуть в хоспісі та важливість в майбутньому  досвіду його роботи. "Ви першими надаватимете такі послуги. І на вашому досвіді будуть вчитися. Тому ви повинні врахувати все для найкомфортнішого перебування ваших пацієнтів та їх батьків",- зауважив Юрій Павленко. 
      Також гості відвідали дитячий будинок "Малютка", де ознайомилися з умовами перебування дітей. Голова райдержадміністрації Юрій Касіянчук повідомив
: "Обласна та районна влада тримає під особливою увагою умови перебування дітей в дитячому будинку. Надається якнайбільше фінансове та інше сприяння для функціонування закладу. Велику допомогу надають шефи – підприємства, організації, приватні підприємці області і району, – така робота триває і буде розширюватися," підкреслив голова райдержадміністрації.
          На завершення візиту на Надвірнянщину, Уповноважений Президента відвідав районну дитячу лікарню, де ознайомився з умовами перебування пацієнтів та зі станом медичного обладнання. Юрій Павленко поспілкувався з 
медичним персоналом та дітьми, які перебувають на лікуванні. 

 

 

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *