Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

В Надвірній відзначали Свято Героїв    "Свято Героїв – це день пам’яті усіх українців, що присвятили своє життя нашій з вами свободі, тих, хто боровся і захищав Україну. Цього дня ми знову повертаємося пам'яттю і серцем до грізних і незабутніх сторінок минулого, щоб ще раз осягнути, кому зобов'язані можливістю жити і ростити дітей та онуків в незалежній державі.


Свою вірність справі та заповітам героїв – полеглих і живих, ми покликані підтверджувати активною і свідомою участю в розбудові нової України – заможної, процвітаючої, знаної і шанованої у світі. Нам необхідно пам'ятати, що великі цілі і великі здобутки по плечу лише єдиному, згуртованому народу, тому ми повинні об'єднатися задля майбутнього держави і народу". Саме таким мотивом були пронизані виступи керівництва району і міста на урочистостях з нагоди Свята героїв, яке відбулося біля місця майбутньому пам'ятнику Борцям за волю України. 
Представники державних установ, підприємств, громадських організацій, учні шкіл прийшли сюди для вшанування пам'яті полеглих героїв. В почесній варті стояли учні Прикарпатського військово-спортивного ліцею. Священники різних конфесій відправили панахиду в пам'ять про тих, хто загинув за волю України.


До присутніх звернувся голова районного проводу Всеукраїнського Братства ОУН-УПА ім. генерала Романа Шухевича – Михайло Юркевич. Особливо піднесено звучали пісні гурту вояків УПА "Заграва" під його керівництвом. Також піснями привітали присутніх майстри художньої самодіяльності районного будинку культури.
Після урочистостей на площі представники громадських організацій та влади пішли на старе кладовище, де біля могили воїнів УПА та розстріляного пароха м. Надвірна о. Романюка відбулася панахида.  

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *