Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

В Надвірній вітали з ювілеєм ветерана УПА

      90-річчя – таку поважну дату відсвяткував Кисляк Іван Миколайович, мешканець с. Молодків. Привітання ювіляра відбулось під час чергового засідання Надвірнянського районного проводу Всеукраїнського братства ОУН-УПА ім. Генерала Романа Шухевича – Тараса Чупринки. Привітали іменинника   голова проводу братства ОУН-УПА Тарас Олендій спільно з братчиками та заступником керівника апарату райдержадміністрації, начальником інформаційно-аналітичного відділу апарату райдержадміністрації  Тарасом Дем’янчуком.
      Важка доля випала на життєвий шлях Івана Миколайовича. Три роки прожив у Німеччині, де займався господаркою та допомагав полоненим харчами. 2 рази невдало тікав на Україну. У 23 віці Іван залишився круглим сиротою. Фашистські загарбники спалили його будинок разом з батьками, 2 братами та 2 сестрами. Івану Миколайовичу, пораненому в ногу, пощастило врятуватись. Одружився. Дружина подарувала Івану четверо синів. 45 років працював на нафтовому промислі. Протягом життя поховав двох синів і   дружину. Подолавши усі негаразди, він знайшов в собі сили жити далі і працювати.
      На адресу ювіляра прозвучали теплі слова, побажання міцного здоров'я, довгих років життя в такому ж оптимістичному настрої.
    Представник райдержадміністрації подякував імениннику за відданість ідеалам незалежної Української держави, плідну громадську діяльність та привітав з 90-річчям з Дня народження.      
 

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *