Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

В Надвірнянській РДА проведено навчання на тему: «Особливості комунікації з ветеранами»

Сьогодні в Надвірнянській РДА проведено навчання регіональною координаторкою Всеукраїнської програми ментального здоров’я «Ти як?» Ларисою Підвербецькою з працівниками управління соціального захисту населення райдержадміністрації та соціальними працівниками територіальних громад на тему: «Особливості комунікації з ветеранами».
Досвід бойових дій ветеранів, які захищають Україну від російської агресії або повернулися з війни, залишає свій слід і впливає на їх щоденне життя. Тому важливо створити сприятливі умови для ветеранів, щоб допомогти їм відновитися і соціалізуватися.

Під час спілкування з ветеранами деякі питання можуть викликати важкі та потенційно травматичні спогади, деякі – знецінюють захисників чи здатні викликати сумнів у їхніх силах.
Серед тем, що можуть бути особливо чутливими для розмови: війна, політика, справедливість і несправедливість, почуття провини.

Метою навчання – розвинути навички комунікації з ветеранами та членами їх сімей, набуття фахівцями навичок ефективної комунікації, вміння виявляти основні мотиви та потреби ветеранів та членів їх сімей.

Окрім того, Лариса Підвербецька спільно із першим заступником голови Надвірнянської РДА Ростиславом Стаськом оглянули відділення реабілітації та відновлювальної медицини на базі КНП «Надвірнянська центральна районна лікарня».
Посадовиця відзначила високий рівень надання реабілітаційних послуг та комфортних умов перебування пацієнтів.

Завжди починаємо із себе.🖤

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *