Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

В Надвірнянську РДА завітала коляда

 

З Різдвяною колядою та віншуванням до райдержадміністрації завітали колядники з фольклорно-етнографічного колективу «Відлуння Карпат» с.Пнів під керівництвом Ірини Гордійчук та Галини Пуканюк. Продовжуючи багатолітні традиції українців, талановиті колективи бажали миру і злагоди, щастя, радості та усяких гараздів усім працівникам РДА.
Різдво Христове – це одне з найбільших християнських свят радості і єднання людських душ. У цей день ми ніби заново народжуємося, залишаючи всі образи та негаразди в минулому. Неможливо уявити Різдво без колядки.
І лине гучна коляда по всій Україні, весь народ славить Христа, від малого до великого – всі радіють народженню Ісуса. А найщиріші молитви–колядки Спасителю дарує дітвора.
Невмируща коляда повертає нас до наших витоків, вказує на глибоку духовність українців. Разом з тим в її стрій вплітається сьогодення – тематика патріотизму та трагічних подій в Україні.
Сотні років коляда іде Україною, живучи разом з її народом його мріями і надіями, сподіваючись на Боже благословення, зболем в серці та щирими переживаннями коляднички славили Ісуса.
Керівництво району подякувало колективам за чудові виставці побажала подальших творчих успіхів та вручили солодкі подарунки гуртам колядників.

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *