В ОБЛАСНІЙ ДЕРЖАВНІЙ АДМІНІСТРАЦІЇ ВІДБУЛОСЯ УРОЧИСТЕ НАГОРОДЖЕННЯ КРАЩИХ СПОРТСМЕНІВ ТА ТРЕНЕРІВ ПРИКАРПАТТЯ ЗА ПІДСУМКАМИ 2015 РОКУ
В рамках реалізації Всеукраїнської інформаційно-профілактичної акції "Відповідальність починається з мене" 24 лютого 2016 року в приміщенні Івано-Франківської обласної державної адміністрації відбулося урочисте нагородження кращих спортсменів та тренерів з олімпійських та неолімпійських видів спорту, переможців та призерів з різних видів спорту Паралімпійських та Дефлімпійських ігор, спортивних федерацій, фізкультурно-спортивних товариств і відомств, дитячо-юнацьких спортивних шкіл Прикарпаття.
Надвірнянська СДЮСШ ОР профкому ПАТ "Нафтохімік Прикарпаття" та Надвірнянський район загалом зайняли І місце в області у спорті вищих досягнень за підсумками роботи 2015 року.
Також відзначені кращі спортсмени району та їх тренери:
Олена Сайко
Олег Стефурин
Євген Боднарук
Тарас Вінтоняк ![](https://secureurl.fwdcdn.com/url/Y-O5wW9VOc8GP2sF7fYRRg/aHR0cHM6Ly9tYWlsLnVrci5uZXQvYXBpL3B1YmxpYy9tZXNzYWdlX3JlYWQ_YT1oNnVodDlsREhXZTF6X3VrZFp0R1d5ZmhETkF6SDhidFVGUklmTHpGTGhXdWZDa2toNW1LLS1wMW1LbVBaWHpRMzN0NkJhaWI1V0EwUURhYUNZWmtGS3ZIWGpIWUFiZyUzRA?orig_uri=https://mail.ukr.net/api/public/message_read?a=h6uht9lDHWe1z_ukdZtGWyfhDNAzH8btUFRIfLzFLhWufCkkh5mK--p1mKmPZXzQ33t6Baib5WA0QDaaCYZkFKvHXjHYAbg%3D)
![](http://nadrda.wp/wp-content/uploads/2016/02/12615502_1005449409512129_6220695265680839531_o.jpg)
![](http://nadrda.wp/wp-content/uploads/2016/02/12747283_1005448972845506_6365477182343635256_o.jpg)
![](http://nadrda.wp/wp-content/uploads/2016/02/12764418_1005448032845600_8627382884874114352_o.jpg)
Надвірнянська СДЮСШ ОР профкому ПАТ "Нафтохімік Прикарпаття" та Надвірнянський район загалом зайняли І місце в області у спорті вищих досягнень за підсумками роботи 2015 року.
Також відзначені кращі спортсмени району та їх тренери:
Олена Сайко
Олег Стефурин
Євген Боднарук
Тарас Вінтоняк
0 Коментарі