Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

В обласній державній (військовій) адміністрації відбулася зустріч із представниками благодійної організації «Благодійний фонд Move Ukraine»

Заступниця голови обласної державної (військової) адміністрації Людмила Сірко, в. о. директора департаменту розвитку громад та територій, дорожнього, житлово-комунального господарства, містобудування та архітектури обласної державної адміністрації Роман Дунич, заступниця начальника управління міжнародного співробітництва – начальниця відділу зовнішніх ОДА зв’язків Крістіна Торган застрілися із засновником організації «Благодійний фонд Move Ukraine» Джоном Шморгуном.

«Обласна державна (військова) адміністрація активно працює над інтеграцією ВПО у громади області. Задля цього ми залучаємо міжнародні, громадські організації, благодійні фонди. А також створено Раду ВПО, Координаційний центр підтримки цивільного населення для допомоги переселенцям. Переконана, що сьогоднішня зустріч сприятиме подальшому партнерству», – зазначила Людмила Сірко.

Посадовиця розповіла, що «Благодійний фонд Move Ukraine» вже тривалий час працює на Прикарпатті, допомагає з облаштуванням соціального житла для переміщених людей. Представники організації розповіли про проведення ремонтних робіт у приміщеннях для ВПО, облаштування соціального житла для переселенців у Коломийській територіальній громаді. Мовилося й про покращення умов проживання та адаптацію внутрішньо переміщених людей, створення належних санітарно-гігієнічних умов у місцях перебування ВПО, будівництво (реконструкцію) багатоквартирних будинків, облаштування, вдосконалення внутрішніх інженерних мереж, забезпечення меблями.

Йшлося й про будівництво, реконструкцію реабілітаційних центрів на Прикарпатті, забезпечення їх медичним обладнанням, організацію виробництва протезних, протезно-ортопедичних виробів та засобів пересування для осіб з інвалідністю.

Також керівник департаменту розвитку громад та територій, дорожнього, житлово-комунального господарства, містобудування та архітектури обласної державної адміністрації підписав Меморандум про співпрацю із благодійною організацією «Благодійний фонд Move Ukraine», яка, до слова, також планує підписати такий же меморандум із Коломийською міською радою.

Захід відбувся в рамках роботи Регіонального офісу міжнародного співробітництва в Івано-Франківській області.

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *