Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

В обласній клінічній лікарні здійснили перше протезування військовому

Як повідомили в КНП «Обласна клінічна лікарня Івано-Франківської обласної ради», з пацієнтом Андрієм почали працювати ще в «гострий» період. А вже невдовзі перейшли до формування кукси для куксоприймача. Пізніше працювали з рубцем, трохи чекали поки він загоїться, а згодом команда Центру фізичної та реабілітаційної медицини розробили для травмованого бійця індивідуальну програму, щоби покращити його стан після оперативного втручання та перейти до інтенсивних занять.

Фахівці Центру допомагали військовому встановити баланс, щоб згодом зі встановленим протезом він відчував рівновагу. Коли Андрій зміг стояти біля кушетки сам, не триматися за неї, тоді йому дали милиці й ставили ходу.

Через поранення лівої стопи робота з куксою була довготривала, але зараз є результат, яким задоволені і лікарі, і сам Андрій. Протез встановили за державний рахунок, оплачувати пацієнтові не довелося.

Голова обласної державної адміністрації – начальник обласної військової адміністрації Світлана Онищук на своїй сторінці у фейсбуці подякувала медикам за зроблене та військовослужбовцю.

«Пишаємося і дякуємо нашим лікарям за професійне лікування та реабілітацію для наших бійців. Дякуємо нашому бійцю за службу на благо нашої країни. Спільно зробимо все можливе, щоб кожен воїн отримав належне лікування і докладемо всіх зусиль задля їхнього подальшого відновлення», – написала керівниця області.

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *