Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

В обласному центрі відбувся «JUNIOR EXPO 2024 – ярмарок молодіжного підприємництва»

31 березня в м. Івано-Франківськ відбувся Ярмарок молодіжного підприємництва «JUNIOR EXPO 2024», який запам’ятається учасникам і відвідувачам дивовижною атмосферою.

29 учнівських компаній із 19 закладів професійної (професійно-технічної) освіти презентували власну продукцію та послуги, що були створені в межах навчальної програми з підприємництва «Компанія», зокрема: товари для дому, прикраси та аксесуари для одягу, кондитерські вироби, солодощі, натуральні напівфабрикати, сувеніри та ще багато інших цікавих і потрібних речей.

Головною метою «Джуніор Ачівмент Україна» є поширення освітніх програм для української молоді з основ економіки та підприємництва шляхом започаткування та зміцнення взаємозв’язків між приватним, державним бізнесом і молоддю, а також виховати економічно розумних, підготованих до успішної діяльності в різних галузях господарства, ініціативних, впевнених у собі й своєму майбутньому молодих українців.

Впродовж року активної роботи із командою ГО «Джуніор Ачівмент Україна», у координації з Департаментом освіти і науки обласної державної адміністрації, менторами навчальної програми «Компанія» учні закладів професійної (професійно-технічної) освіти області та їхні наставники отримали досвід заснування власного підприємства, написання бізнес-плану, фінансового обліку та звітності, а також бути готовим до роботи та викликів дорослого життя. Табори підприємництва, зустрічі з однодумцями, презентації на міжнародному рівні дозволили високо оцінити якісний результат спільної роботи.

Івано-Франківці та гості міста мали чудову нагоду не лише побачити, як наша талановита молодь втілює в життя свої ідеї, а й придбати цю продукцію для себе.

Junior EXPO 2024 дав можливість учням професійної освіти не тільки презентувати власний продукт, а й зрозуміти роботу ринку, отримати досвід спілкування з клієнтами, відчути свої сильні і слабкі сторони, отримати натхнення для втілення нових креативних ідей.

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *