Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

В обласному центрі зайнятості провели підсумкову нараду

В ній взяли участь члени координаційного комітету сприяння зайнятості населення. Було обговорено підсумки діяльності служби зайнятості Івано-Франківської області за 2018 рік та визначено пріоритетні завдання діяльності на 2019 рік.
«Служба зайнятості Прикарпаття у 2018 році активно працювала над покращенням ситуації щодо співпраці з роботодавцями, надання допомоги роботодавцям у підборі кадрів з максимальним врахуванням їх потреб та інтересів, проводила профорієнтаційну роботу з учнівською молоддю, системно впроваджувала організаційні зміни та нові підходи до обслуговування шукачів роботи. В результаті вжиття заходів, спрямованих на покращення діяльності служби зайнятості, застосування нових форм роботи досягнуто позитивних результатів»,- наголосив директор Івано-Франківського обласного центру зайнятості Василь Цимбалюк.

Визначено пріоритетні завдання діяльності на 2019 рік: запровадження інституту кар’єрного радника, розширення кола роботодавців, які подають вакансії до служби зайнятості та роботодавців, яким надається компенсація витрат у розмірі єдиного соціального внеску, підбір кадрів на засадах рекрутингу з метою оперативного та якісного забезпечення роботодавців персоналом, комплексна профорієнтаційна робота, розвиток електронних сервісів служби зайнятості: «Електронний кабінет роботодавця», «Електронний кабінет безробітного», «Електронна черга», надання послуг зайнятому та незайнятому населенню в ОТГ.

Члени координаційного комітету сприяння зайнятості населення надали пропозиції щодо покращення шляхів співпраці служби зайнятості та роботодавців, зокрема, розширення переліку ліцензованих професій Івано-Франківського ЦПТО ДСЗ для підготовки кваліфікованих працівників, проведенню ярмарків вакансій.

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *