Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

В області оновлюють електронні дані про пам’ятки культурної спадщини

Сьогодні на нараді у голови облдержадміністрації Світлани Онищук обговорили питання щодо впровадження Національного проєкту зі створення цифрових реєстрів пам’яток культурної спадщини та створення такого електронного реєстру в області.

Зазначалося, що відповідно до доручення Міністерства культури та інформаційної політики України Івано-Франківська облдержадміністрація залучена до втілення Національного проєкту зі створення цифрових реєстрів пам’яток культурної спадщини. Відповідно, управління культури, національностей та релігій облдержадміністрації як уповноважений орган охорони культурної спадщини, працює над формуванням електронних даних про пам’ятки культурної спадщини.

Станом на 9 листопада опрацьовані всі пам’ятки архітектури та містобудування області. Також до цифрового реєстру внесено 2700 пам’яток культурної спадщини, що становить 70% від всіх наявних.

Водночас, з метою уточнення бази даних, на нараді звернулися до голів окремих територіальних громад області з проханням долучитися до цієї роботи та надати науково-редакційному відділу «Звід пам’яток історії та культури. Івано-Франківська область» необхідну інформацію про пам’ятки історії та мистецтва із вказанням їх точного місця розташування.

Відповідну інформацію необхідно підготувати до 1 грудня цього року. Тому на нараді доручено таку роботу активізувати.

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *