Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

В області працюють над завершенням бюджетного року

Учора фахівці департаменту фінансів обласної державної адміністрації спільно з Івано-Франківським регіональним відділенням Асоціації міст України провели онлайн-нараду з фінансовими структурами територіальних громад області. Говорили про формування і виконання місцевих бюджетів у період воєнного стану та аналізували очікуване виконання бюджету області за 2022 рік.

«Зважаючи на виклики сьогодення, слід вживати дієвих заходів із виконання затверджених планових показників по доходах місцевих бюджетів у поточному році, – акцентувала під час зустрічі директор департаменту Ірина Мацькевич. – Окрім того, необхідно забезпечити постійний контроль за станом виплати заробітної плати працівникам бюджетних установ, що фінансуються за рахунок коштів місцевих бюджетів, не допустити виникнення простроченої заборгованості з оплати праці та забезпечити своєчасне проведення видатків за захищеними статтями».

Присутні також дискутували щодо основних параметрів формування місцевих бюджетів на 2023 рік.

У департаменті фінансів наголошують, що наразі працюють над завершенням поточного бюджетного року. Бюджет області на наступний рік планують без зайвих витрат. Адже, кажуть, фінансово маємо бути готовими до надзвичайних ситуацій.

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *