Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

В області стартує літня кампанія з оздоровлення та відпочинку дітей


Про це повідомляє департамент соціальної політики ОДА.

Департамент соціальної політики за тісної співпраці з керівництвом Прикарпатського національного університету ім. В. Стефаника провів зустріч із студентами та керівниками закладів оздоровлення та відпочинку дітей області.

У ході зустрічі обговорено основні питання оздоровлення та відпочинку дітей, зокрема дітей, які потребують особливої соціальної уваги та підтримки, функціонування закладів оздоровлення та відпочинку дітей в умовах сьогодення, а також умови проходження практики та працевлаштування на літній період студентів у зазначених закладах.

Доктор фізико-математичних наук, професор, проректор з науково-педагогічної роботи Сергій Шарин розказав про основні освітні аспекти можливості проходження та зарахування практики в закладах оздоровлення та відпочинку дітей.

Додатково презентовано діяльність та матеріально-технічну базу кожного закладу оздоровлення та відпочинку області.

Керівники таборів в режимі “питання – відповідь” мали змогу поспілкуватись та надати вичерпну інформацію для студентів з великими сподіваннями на майбутню співпрацю.

Довідково:

В Державному реєстрі майнових об’єктів оздоровлення та відпочинку дітей наявні дані про 20 дитячих закладів оздоровлення та відпочинку Івано-Франківської області.

Цьогоріч 18 закладів заявили про свою готовність працювати в літній період 2024 року.

Приблизна потужність закладів щодо прийняття дітей в одну зміну більше 3500 місць.

Вичерпна інформація про контакти, потужність, фотографії, відеоролики та відгуки батьків, діти яких відвідували заклади оздоровлення та відпочинку області, наявна на сайті Міністерства соціальної політики в розділі “Реєстр закладів оздоровлення та відпочинку дітей”.

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *